TEB Kalisz

Kursy - Kalisz

Powiedzenie, że człowiek uczy się przez całe życie nigdy jeszcze nie było tak aktualne jak obecnie i nie chodzi tu jedynie o codzienną szkołę życia, ale również i regularne podnoszenie kwalifikacji. Dodatkowe studia, szkolenia, kursy to dziś podstawa, żeby ubiegać się o awans, znaleźć ciekawą pracę stałą lub dodatkową. Nauka przy tym to nie tylko okazja, żeby dodać blasku swojej karierze zawodowej, ale i skutecznie uchronić się przed wypaleniem zawodowym, ponieważ praktyczne wykorzystanie coraz to nowych umiejętności skutecznie chroni przed nudą.

TEB Edukacja przygotowuje atrakcyjne szkolenia i kursy różnych typów, w dodatku na zajęcia można zapisywać się już w większości miast w Polsce. Kursy Kalisz w placówce TEB Edukacja to głównie zajęcia z zakresu stomatologii oraz kosmetyki. W Kaliszu oferowane są kursy manicure hybrydowy, jak również i zajęcia dla pracowników gabinetów stomatologicznych, którzy chcą dowiedzieć się, jak lepiej zadbać o osoby starsze i dzieci.

Specjalistyczne kursy TEB Edukacja są starannie opracowane, ich program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, lekcje odbywają się w weekendy lub w dni powszednie w godzinach wieczornych, dzięki czemu nie kolidują w żaden sposób z codziennymi obowiązkami. W cenie kursu zapewnione ma się nie tylko same zajęcia z doświadczonymi nauczycielami, ale i dodatkowe materiały szkoleniowe, zaś po kursie otrzymuje się zaświadczenie MEN oraz certyfikat TEB, o których posiadaniu można już śmiało wspomnieć w swoim CV. Na kursy zapisywać się można online lub w sekretariacie placówki, w przypadku droższych zajęć możliwe jest opłacenie kursu w kilku ratach, dzięki czemu udział w nim z pewnością nie będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu. 

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP