TEB Gdynia

Kursy - Gdynia

Swój los, przynajmniej ten zawodowy, każdy może wziąć we własne ręce, a nawet świetna praca pojawi się z pewnością w zasięgu możliwości, jeśli tylko zadba się o zdobycie niezbędnych do niej kwalifikacji i umiejętności. Odbycie kilkugodzinnego kursu już jest dobrym początkiem do szukania dodatkowego zajęcia, a bardziej rozbudowane szkolenia  pozwalają zmienić zawód lub branżę. Oferta TEB Edukacja powinna przypaść do gustu wszystkim tym osobom, które chcą same kierować swoją karierą i stale się rozwijać, tym bardziej, że zajęcia organizowane są we wszystkich z większych miast w Polsce. Kursy Gdynia skierowane są głównie do osób zainteresowanych pracą w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, ale również i do wszystkich tych, którzy na poważnie zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Decydując się na kursy w TEB Edukacja, ma się w atrakcyjnej cenie zapewnione nie tylko materiały dydaktyczne oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne z doświadczonymi nauczycielami, ale również i certyfikat TEB oraz zaświadczenie z MEN po zakończeniu kursu.

Z kursów stomatologicznych można zdecydować się na zajęcia przygotowujące do pracy higienistki w gabinetach stomatologicznych, jak również i na kursy z profilaktyki próchnicy oraz profesjonalnego oczyszczania zębów. Kursy kosmetyczne z kolei zainteresować mogą tak samo osoby bez wcześniejszego przygotowania do tego typu pracy, jak również i zawodowe kosmetyczki, które chcą być na bieżąco z nowościami. TEB Edukacja w Gdyni oferuje zajęcia z body wrappingu oraz masażu antycellulitowego bańką chińską.

W Gdyni do  swoich nowych zawodowych obowiązków świetnie mogą przygotować się też przyszli przedsiębiorcy. Z myślą o nich TEB Edukacja organizuje kursy z kadr i płac, prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz zajęcia ABC przedsiębiorczości, podczas których można dowiedzieć się, jak krok po kroku zakłada się firmę, przygotowuje biznesplan, strategię finansową i prowadzi firmową księgowość. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

439.00 zł Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Termin: 14.04.2021
Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

449.00 zł Choroby tarczycy (w gabinecie)

Termin: 01.06.2021
Czas trwania: 4 godziny dydaktyczne
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

569.00 zł Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Termin: 26.04.2021
Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

589.00 zł Laminacja brwi

Termin: 04.05.2021
Czas trwania: 5 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

589.00 zł Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 2-3D

Termin: 21.05.2021
Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

Inne:

650.00 zł Kurs języka polskiego

Termin: 21.04.2021
Czas trwania: 5 miesięcy
Czytaj więcej

Godło RP