TEB Zamość

Kursy - Zamość

Poszukiwanie pracy nie musi się dłużyć w nieskończoność, jeśli tylko będzie się bardziej aktywnym. Oprócz wynajdywania ofert, warto zastanowić się, nad podniesieniem kwalifikacji, zdobyciem nowych umiejętności, nauczeniem się języka obcego. Dobrze jest też nastawiać się na wiele możliwości. Osoby, które gotowe są zmienić fach, zacząć pracować w nowej branży i nie boją się zmian, zazwyczaj nie muszą się martwić bezrobociem. Po zakończeniu formalnej edukacji, warto zainteresować się ofertą TEB Edukacja. Profesjonalne szkolenia i kursy nie trwają długo, a podczas nich można zdobyć praktyczną wiedzę, która pozwala podjąć pracę na różnych stanowiskach i w różnych branżach.

Kursy Zamość to głównie zajęcia kosmetyczne, medyczne oraz stomatologiczne. Z TEB Edukacja można przygotować się do pracy jako asystentka w gabinetach stomatologicznych, jak również poznać od podstaw różne techniki masażu. TEB świetnie przygotowuje też do pracy jako kosmetyczka, a kursy z manicure czy wizażu nie tylko zwiększają szanse na znalezienie stałej pracy w salonie kosmetycznym, ale i pozwalają podjąć się tych zajęć dodatkowo, po stałej pracy.

Oferta kursów w TEB Edukacja jest coraz bogatsza, stale też zwiększa się liczba oddziałów TEB w całej Polsce. Na zajęcia można zapisywać się online, spotkania odbywają się głównie w weekendy lub w dni powszednie w systemie wieczorowym. Potwierdzeniem odbycia kursu są certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN. W trakcie zajęć otrzymuje się też dodatkowe materiały szkoleniowe.

Ceny zajęć uzależnione są od rodzaju kursu. Te kilkugodzinne nie są drogie, natomiast kursy bardziej rozbudowane, zaplanowane na kilka lub więcej spotkań, opłacać można w ratach. Tym bardziej więc warto skusić się na inwestowanie w siebie i swoją zawodową przyszłość. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

240.00 zł Kinesiotaping-dynamiczne plastrowanie

Termin: do ustalenia z trenerem
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

390.00 zł Masaż klasyczny I stopnia

Termin: Do uzgodnienia z grupą
Czas trwania: 40 godzin
Czytaj więcej

250.00 zł Masaż bańką chińską

Termin: Do uzgodnienia z grupą
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

300.00 zł Masaż gorącymi kamieniami

Termin: Do uzgodnienia z grupą
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

320.00 zł Wizaż-OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

Termin: 21.02-16.03.2018
Czas trwania: 40 godzin
Czytaj więcej

120.00 zł Manicure hybrydowy-OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

Termin: 01-03-2018 godz. 09:00
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

240.00 zł Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Termin: termin ustalony z trenerem szkolenia
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

Administracja i finanse:

750.00 zł Specjalista ds. kadr i płac z obsługą programów INSERT i PŁATNIK

Termin: Do ustalenia z grupą
Czas trwania: 60 godzin
Czytaj więcej

Godło RP