Zapisz się i zdobądź 30% zniżki! Wpisz kod: URODZINY

Dowiedz się więcej
Szkolna Biblioteka Cyfrowa SBC
Wybierz miasto...
Sprawdź, czy w Twoim mieście znajdziesz zajęcia, na których Ci zależy Wybierz miasto

O szkoleniach

Priorytetem w działalności TEB Edukacja jest specjalizacja i praktyczna nauka zawodu na różnych poziomach kształcenia.

Szkolenia prowadzimy w małych grupach w 45 oddziałach TEB Edukacja na terenie całej Polski. Tworząc ofertę szkoleniową odpowiadamy na aktualne potrzeby rynku, dostosowujemy ją także do konkretnych wymagań naszych klientów.

Oferta szkoleń TEB Edukacja

Proponowane szkolenia prowadzimy cyklicznie, a szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty wyszkolenia pod okiem doświadczonych trenerów. Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych szkoleń i szkoleń medycznych, kosmetycznych, komputerowych, handlowych, językowych i innych, które są znakomitym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności. Nasza oferta to wachlarz sprawdzonych rozwiązań, a także dynamiczne kształtowanie propozycji tematów szkoleń w zależności od zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę. Dzięki zdobytym certyfikatom i dyplomom ukończenia szkoleń (wydawanym w języku polskim i angielskim), nasi słuchacze wzmacniają swoją pozycję na rynku pracy.

Szkolenia na zamówienie

Organizujemy także szkolenia dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, w odpowiedzi na konkretne potrzeby zwracających się do nas osób i firm. Chętnie przygotujemy program szkolenia odpowiadający Państwa potrzebom szkoleniowym. Zakres kształcenia, czas trwania, liczba uczestników jest ustalana bezpośrednio z potencjalnymi uczestnikami i pracodawcami, a ceny są negocjowane i zależą od rodzaju szkolenia.

Zapraszamy do współpracy!

Co nas wyróżnia

30 lat doświadczenia

Mamy 30 lat doświadczenia, ponad 200 000 absolwentów skorzystało z naszych usług

Uczymy praktycznych rzeczy

Chcesz zdobyć zawód przyszłości? Zajęcia w TEB Edukacja są przede wszystkim praktyczne

Nasze zasoby

Biblioteki, materiały edukacyjne i nasi dydaktycy stale wspierają Słuchaczy