Szkolna Biblioteka Cyfrowa SBC
Wybierz miasto...
Sprawdź, czy w Twoim mieście znajdziesz zajęcia, na których Ci zależy Wybierz miasto

Zmieniamy się dla Was!

W TEB Edukacja od zawsze staramy się reagować na Wasze potrzeby. Zmieniająca się rzeczywistość i postęp technologiczny sprawiły, że postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową.

Chcieliśmy, aby było to dla Was środowisko przyjazne.

Takie, po którym będziecie poruszać się bez problemów i z łatwością odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, dotyczące naszych szkół i możliwych ścieżek rozwoju w ich ramach.

Nowa odsłona www.teb.pl to nie tylko nowa szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu. Ze strony głównej, w łatwy sposób możecie przenieść się na stronę najbliższego Wam oddziału, dzięki odnośnikowi Sprawdź szkołę TEB Edukacja w Twoim mieście.

W jednym miejscu znajdziecie także wszystkie dostępne kierunki kształcenia w naszych szkołach policealnych oraz kursy i szkolenia – wystarczy, że rozwiniecie w menu Czego chcesz się uczyć?, a później klikniecie w zakładkę Chcę zdobyć dyplom lub Rozwijaj swoje umiejętności.

Naszą ofertę możecie również przeszukiwać wykorzystując filtry, zawężające pole wyszukiwania np. do interesującej Was branży. Staraliśmy się również zadbać o wysoką funkcjonalność nowej strony internetowej na urządzeniach mobilnych, co pozwoli Wam łatwo odnaleźć niezbędne informacje.

Czytelny podział strony, przystępne treści. Chcieliśmy, by kontakt z nami był łatwy, a opis oferty przejrzysty. Na naszej stronie nie ma ścian tekstów, tu znajdziecie same konkrety. Mamy nadzieję, że nowa wersja witryny przypadnie Wam do gustu!  

Co sądzicie? Podoba się Wam nowa strona? Na wasze opinie czekamy pod adresem e-mail centrala@teb-edukacja.pl.