Szkolna Biblioteka Cyfrowa SBC
Wybierz miasto...
Sprawdź, czy w Twoim mieście znajdziesz zajęcia, na których Ci zależy Wybierz miasto

Zapisy online

  Wypełnij formularz

  Wybierz preferowaną przez Ciebie drogę kontaktu: telefon, sms lub email. Preferowany sposób kontaktu nie oznacza jedynej formy komunikacji ze strony TEB Edukacja. Jeśli w trakcie rekrutacji niezbędny będzie kontakt z Tobą w innej formie, to będziemy kontaktować się z Tobą w każdy możliwy sposób.

  Wyrażam zgodę na kontakt ze strony administratorów danych osobowych, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratorów danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratorów danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp. z o.o. - Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Ochronie danych osobowych.

  Wysyłając formularz zgadzasz się na kontakt z naszej strony w celu przekazania informacji o ofercie.

  Dalej