TEB Toruń

Kursy - Toruń

Najpewniejszym sposobem na zabezpieczenie swojej zawodowej przyszłości jest dbanie o karierę, a nawet jeśli ma się już stałą pracę, dobrze jest stale podnosić kwalifikacje oraz zdobywać nowe umiejętności, które w razie potrzeby pozwolą podjąć pracę w innym zawodzie lub nawet branży. Zamiast jednak pisać się na kosztowne i długie szkolenia i dodatkowe studia, lepiej jest zdecydować się na kursy, które nastawione są głównie na przyswojenie praktycznych umiejętności, a wiedza teoretyczna ograniczona jest w nich do absolutnego minimum.

TEB Edukacja ma w swojej ofercie coraz więcej takich kursów różnego typu: kosmetyczne, medyczne, farmaceutyczne, z zakresu księgowości oraz administracji. Kursy Toruń pozwalają dobrze przygotować się do pracy asystentki w gabinecie stomatologicznym, dzięki nim można również zwiększyć swoje szanse na pracę w salonie kosmetycznym. Wiele możliwości stwarza również ukończenie kursu z grafiki komputerowej oraz z księgowości i podstaw przedsiębiorczości.

Na kursy TEB może zapisać się każdy. Zajęcia organizowane są w dogodnych terminach, najczęściej w weekendy lub w dni powszednie w godzinach popołudniowych, dzięki czemu nie kolidują z innymi obowiązkami codziennymi. Coraz większa ilość oddziałów TEB Edukacja w różnych miastach i przede wszystkim atrakcyjne ceny kursów sprawiają, że nowe kwalifikacje, które tak potrzebne i cenione są na rynku, są właściwie w zasięgu ręki. Same kursy trwają średnio od kilku do kilkudziesięciu godzin, a czas trwania uzależniony jest od rodzaju zajęć. Kursy kosmetyczne zazwyczaj kończą się na jednym spotkaniu, podczas gdy zajęcia z księgowości czy nauki języków obcych rozpisane są kilka zjazdów organizowanych zazwyczaj co drugi weekend. W programie każdego kursu uwzględnione są tak samo teoria i praktyka, zaś uczestnicy otrzymują jeszcze dodatkowo materiały szkoleniowe. Po kursie wystawiany jest natomiast certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN. 

Znajdź kurs

Kosmetyka i fryzjerstwo:

420.00 zł Wizaż

Termin: 3/4/5.11.2020 -10/11/12.11.2020
Czas trwania: 30 h
Czytaj więcej

370.00 zł Laminacja brwi

Termin: 17.11.2020
Czas trwania: 6 h
Czytaj więcej

370.00 zł Lifting rzęs

Termin: 24.11.2020
Czas trwania: 8 h
Czytaj więcej

Godło RP