TEB Świdnica

Kursy - Świdnica

Stałe zatrudnienie i atrakcyjne zarobki może dziś zapewnić nie tylko pewny fach. Na rynku coraz bardziej docenia się osoby elastyczne, które chętnie się uczą, nie boją się wyzwań i są gotowe podjąć pracę na różnych stanowiskach i w różnych branżach. Nie warto więc czekać, kiedy grunt zacznie palić się pod nogami, tylko zawczasu przygotować się na różne możliwości. Potrzebne do wykonywania różnych zajęć umiejętności można zdobyć na kursach organizowanych przez TEB Edukacja. Obecnie są to kursy kosmetyczne, farmaceutyczne, stomatologiczne, informatyczne oraz związane z księgowością i administracją, a oferta TEB stale się rozrasta.

Kursy Świdnica pozwalają świetnie przygotować się do roli asystentki w gabinecie stomatologicznym, mogą też uzupełnić wiedzę zawodowych kosmetyczek, które chcą być na bieżąco z nowinkami rynkowymi i móc zaoferować nowe usługi w swoich gabinetach.

Jednocześnie warto też pamiętać, że kursy w TEB Edukacja traktować można nie tylko jako furtkę do kariery, ale i hobbystycznie i odbyć je dla własnych potrzeb. Wizaż, robienie makijażu, projektowanie wnętrz, przygotowanie kosmetyków, projektowanie graficzne czy tworzenie stron www, oprócz tego, że przydać się mogą w codziennej pracy, okazać się mogą również i świetną zabawą.

Żeby zapisać się na kursy TEB Edukacja nie trzeba spełniać żadnych wymagań. Zajęcia prowadzone są od podstaw, w ramach kursu ma się zapewnione lekcje teoretyczne i praktyczne, darmowe materiały szkoleniowe i dostęp do niezbędnego sprzętu. Każdy kursant otrzymuje również certyfikat TEB oraz pismo MEN po odbyciu zajęć.

Na zajęcia można zapisywać się online, w przypadku droższych kursów, płatności rozłożyć można na kilka rat. Warto więc zainwestować w siebie i swoją zawodową przyszłość i przede wszystkim uwierzyć, że ma się karierę we własnych rękach.

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP