Kursy - Starogard Gd.

Ze znalezieniem pracy największe problemy mają najczęściej osoby, których aktywność ogranicza się jedynie do rozsyłania aplikacji. Natomiast im większą wykazuje się inicjatywę, chętniej zdobywa się nowe umiejętności i podejmuje nowe wyzwania, tym też szanse na ciekawą pracę rosną. Kursy TEB Edukacja są idealną propozycją dla osób chcących wziąć karierę w swoje ręce. Nie ma znaczenia wiek, posiadane już wykształcenie, zapisując się na kursy nie trzeba spełniać dodatkowych wymagań.

Kursy Starogard Gdański doskonale przygotowują to pracy w gabinetach stomatologicznych i salonach kosmetycznych, dzięki nim można też zdobyć kwalifikacje niezbędne przy pracy w księgowości w różnych typach przedsiębiorstw.

Z TEB Edukacja można zdobyć umiejętności, które powinna posiadać każda wzorowa księgowa, przygotować się do pracy asystentki czy sekretarki. W ofercie kursowej znaleźć też można ciekawe i praktyczne kursy informatyczne, dzięki którym można nauczyć się obsługi komputera od podstaw, zapoznać się z podstawowymi aplikacjami, czy nawet nauczyć się projektowania graficznego i tworzenia stron www.

Kursy w TEB Edukacja trwają od kilku do kilkudziesięciu godzin, a zajęcia odbywają się w systemie weekendowym lub zaocznym. W przypadku droższych kursów możliwe jest opłacanie zajęć na raty. W cenie kursu zapewnione ma się nie tylko zajęcia teoretyczne i praktyczne, ale również i materiały szkoleniowe, a po kursie – certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN, o których posiadaniu warto wspomnieć w swoim CV.

Chociaż kursy TEB mają głównie zachęcać i przygotowywać do większej aktywności na rynku pracy, to jednak z powodzeniem można zapisywać się na nie, żeby rozwijać własne zainteresowania. Kursy o dermokosmetykach, wizażu, makijażu, pozwalające poznać różne techniki masażu przydać się mogą tak samo w pracy, jak i w życiu codziennym.

Znajdź kurs

Kosmetyka i fryzjerstwo:

399.00 zł PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ Z LAKIEREM HYBRYDOWYM

Termin: 2020-02-04
Czas trwania: 6 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

349.00 zł PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1

Termin: 2020-02-13
Czas trwania: 7 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

439.00 zł OBJĘTOŚCIOWE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS 2-8D

Termin: 2020-02-20
Czas trwania: 6 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Inne:

449.00 zł PODSTAWY KROJU I SZYCIA

Termin: luty/marzec 2020
Czas trwania: 20 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

299.00 zł METODY PRACY Z DZIECKIEM O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

Termin: luty/marzec 2020
Czas trwania: 16 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

179.00 zł BAJKOTERAPIA

Termin: luty 2020
Czas trwania: 6 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

199.00 zł METODA RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE

Termin: luty 2020
Czas trwania: 10 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

499.00 zł KURS MATURALNY

Termin: luty 2020
Czas trwania: 50 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Godło RP