TEB Słupsk

Kursy - Słupsk

Inwestowanie w siebie i w swoją karierę nie tylko sprzyja znalezieniu ciekawej pracy, ale i wprowadza zupełnie nową jakość w życiu. Aktywność, dbanie o swoją przyszłość, świadomość, że ma się wpływ na własną karierę dodają energii, wyjątkowej pewności siebie i podnoszą samoocenę.

Coraz bardziej rozbudowana oferta TEB Edukacja jest skierowana właściwie do każdego. Kursy Słupsk powinny spodobać się zarówno osobom młodym, które wciąż jeszcze szukają swojego miejsca na rynku pracy, jak również i osobom 50+, które zmuszone są do szukania nowego miejsca pracy i przekwalifikowania się. Na kursy z powodzeniem zapisywać mogą się również i osoby, które odkryły nowe pasje i zainteresowania. Zajęcia w TEB pozwalają je rozwijać i przekonać się, czy faktycznie jest to pasja czy jedynie chwilowa fascynacja.

Obecnie w ofercie TEB Edukacja znaleźć można kursy kosmetyczne, farmaceutyczne oraz medyczne. Na bieżąco rozbudowywana jest też oferta, jeśli chodzi o kursy z zakresu administracji, księgowości, informatyki i mediów. Z TEB Edukacja można poznać tajniki masażu klasycznego, jak również i zupełnie nowe jego techniki. Z kolei kursy z wizażu, makijażu czy manicure spodobać się mogą nie tylko paniom, które chcą pracować w branży kosmetycznej, ale wszystkim tym, które chcą nauczyć się o siebie profesjonalnie dbać.

W zależności od wybranego kursu, uczestniczy się w kilkugodzinnych zajęciach lub w kilku dłuższych spotkaniach, które odbywają w weekendy lub w godzinach popołudniowych. Na kursy zapisywać można się online, zajęcia opłacać można jednorazowo lub, w przypadku droższych kursów, na raty. Każdy kursant po odbyciu zajęć otrzymuje certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN. W ramach kursu zapewnione są też materiały szkoleniowe.

Znajdź kurs

Stomatologiczne:

150.00 zł Skaling, piaskowanie i fluoryzacja

Termin: do uzgodnienia z trenerem
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Godło RP