Kursy - Piotrków Tryb.

Czasy, kiedy karierę zawodową robiło się w tylko jednym miejscu pracy, dawno odeszły już do przeszłości. Normą natomiast stało się poszukiwanie coraz ciekawszych ofert zatrudnienia, które zapewnią nie tylko satysfakcjonujące zarobki, ale i pełne wyzwań zlecenia. Żeby piąć się w górę po szczebelkach kariery nie wystarczy jednak sam staż pracy i na bieżąco trzeba uzupełniać swoje wykształcenie i zdobywać nowe umiejętności. Podnoszenie kwalifikacji umożliwiają kursy. TEB Edukacja ma coraz bogatszą ofertę, a zainteresować się nią mogą wszyscy, którzy zamierzają pracować w gabinetach kosmetycznych, stomatologicznych, jak również i w różnych firmach usługowych.

Kursy Piotrków Trybunalski to również zajęcia od podstaw, które pomagają oswoić się z nowoczesnymi technologiami. Kurs obsługa komputera w stopniu podstawowym jest np. idealny dla osób 50+, które chcą się przekwalifikować i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Z TEB Edukacja można również uczyć się języków obcych, a w wielu już miastach oferowany jest praktyczny kurs języka niemieckiego dla opiekunów medycznych, na którym można się świetnie przygotować do pracy za granicą.

Nauka w TEB Edukacja ma wiele zalet. Przede wszystkim same kursy są w pełni profesjonalne, a jednocześnie oferowane są w atrakcyjnych cenach. Kursanci w ramach programu kursu zapewnione mają wykłady oraz zajęcia praktyczne, a dodatkowo otrzymują też materiały szkoleniowe. Kursy organizuje się w różnych terminach, ale lekcje odbywają się najczęściej w weekendy, tak, żeby nie kolidowały z innymi obowiązkami. W przypadku tych droższych kursów możliwe jest opłacenie ich w kilku ratach, więc zajęcia i zdobycie nowych umiejętności jest w zasięgu ręki dosłownie każdego, kto tylko chce w końcu decydować o swojej karierze i zacząć działać. Po kursach w TEB otrzymuje się stosowne zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat TEB Edukacja. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

350.00 zł Kinesio taping (poziom rozszerzony)

Termin: 24 - 25 kwiecień 2021r.
Czas trwania: 8 godzin
Czytaj więcej

Informatyka i media:

220.00 zł Podstawy PHOTOSHOPA

Termin: 23 kwiecień 2021r.
Czas trwania: 8 godzin
Czytaj więcej

120.00 zł Fotografia krajobrazowa

Termin: 23 kwiecień 2021r.
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

190.00 zł CANVA - projektowanie grafik

Termin: 14 maj 2021r.
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

Online:

190.00 zł CANVA - projektowanie grafik (kurs on-line)

Termin: 14 maj 2021r.
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

Godło RP