Kursy - Piła

Dbanie o własną karierę i ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest obecnie już normą, a kursy i szkolenia organizowane w coraz większej liczbie miast cieszą się rosnącą popularnością. Kursy odbywa się głównie z myślą o rozwoju kariery, chociaż na wiele z tych najbardziej atrakcyjnych warto zapisać się nawet dla siebie, by wzbogacić wiedzę.

TEB Edukacja sprzyja nie tylko zdobywaniu nowych kwalifikacji, które docenią pracodawcy, ale i umiejętności, które przydadzą się w codziennym życiu. Kursy Piła to zajęcia różnego typu: kosmetyczne, farmaceutyczne, informatyczne, tworzone dla pasjonatów, ale i specjalistów. Z TEB Edukacja można poznać techniki masażu klasycznego lub wyszczuplającego, dowiedzieć się sporo o dermokosmetykach, suplementach diety, komponowaniu posiłków, wizażu i makijażu, jak też i zdobyć podstawowe umiejętności, które pozwolą pracować jako asystentka w gabinetach stomatologicznych. Niektóre kursy w TEB Edukacja świetnie też przygotowują do pracy dodatkowej, np. przy tworzeniu stron www czy projektowaniu graficznym. W wielu oddziałach TEB Edukacja w różnych miastach można również poznać obsługę komputera od podstaw. Z bardziej rozbudowanych kursów zaś warto zwrócić uwagę na zajęcia z zakresu administracji i księgowości, jak również i na kurs język niemiecki dla opiekunów medycznych, który wręcz stworzony jest dla wszystkich tych osób, które poważnie myślą o wyjeździe do pracy za granicę, ale najpierw chcą podszkolić język.

Po ukończeniu każdego z kursów w TEB Edukacja otrzymuje się certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN, które potwierdzają zdobycie konkretnych umiejętności. Na zajęcia można zapisywać się online lub w sekretariacie TEB w konkretnym mieście, a w przypadku droższych kursów, za zajęcia płacić można w kilku ratach.

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

390.00 zł Masaż klasyczny I stopnia

Termin: 7-8.06.2019
Czas trwania: 20 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

420.00 zł Rejestratorka/ Sekretarka Medyczna

Termin: lipiec - sierpień 2019
Czas trwania: 40 h dydaktycznych
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

290.00 zł Podstawy makijaż z elementami wizażu

Termin: 21, 22, 23. 05.2019
Czas trwania: 15 godzin
Czytaj więcej

Administracja i finanse:

800.00 zł Specjalista ds. kadr i płac z obsługą programów GRATYFIKANT i PŁATNIK

Termin: pierwsze spotkanie: 31.05.2019
Czas trwania: 60 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Inne:

250.00 zł Animator zabaw dziecięcych

Termin: 10, 12, 14 czerwca 2019
Czas trwania: 12 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

Godło RP