TEB Jelenia Góra

Kursy - Jelenia Góra

Chociaż formalną i obowiązkową edukację kończy się w wieku kilkunastu lat, to jednak dopiero z czasem zaczyna się doceniać możliwości, jakie zapewniają nowe kwalifikacje. Przy tym im lepiej zostaną dobrane, tym większe ma się szanse na dobrze płatną i ciekawą pracę. Warto ukierunkować się na branżę lub zawód, ale wcale nie trzeba zamykać się na nowe możliwości, zwłaszcza obecnie, kiedy ceni się elastyczność i gotowość do zmian. Zupełnie nowe dla siebie kwalifikacje można przy tym zdobyć w miarę szybko, jeśli tylko skorzysta się z bogatej oferty TEB Edukacja.

Praktyczne kursy organizuje się w wielu miastach Polski, a jedną z bardziej rozbudowanych ofert posiada placówka w Jeleniej Górze. Kursy Jelenia Góra z zakresu farmacji, medycyny i kosmetologii zainteresować mogą głównie panie, które chcą się przekwalifikować albo jedynie znaleźć dodatkowe zajęcie po stałej pracy. Świetną propozycja kursową dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania jest kurs z grafiki komputerowej, dzięki któremu można nauczyć się nie tylko projektować grafikę, ale i tworzyć strony www czy nauczyć się obsługi prostych aplikacji typu CMS. Nowe umiejętności z zakresu informatyki i nowoczesnych technologii to już wspaniała szansa, żeby móc pracować zdalnie i również po godzinach realizować zamówienia klientów. W Jeleniej Górze można ponadto uczestniczyć w kursach z zakresu kadr i płac, jak również i w zajęciach, które pozwolą zdobyć podstawy języka migowego i niemieckiego.

Wszystkie kursy TEB odbywają się w weekendy lub w dni powszednie w godzinach wieczornych, w cenie otrzymuje się materiały szkoleniowe. Po kursie wystawiany jest certyfikat TEB oraz zaświadczenie na druku MEN.

Znajdź kurs

Kosmetyka i fryzjerstwo:

600.00 zł Przedłużanie i stylizacja paznokci - żel i hybryda

Termin: 16.11.2019
Czas trwania: 40 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

290.00 zł Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Termin: 30-11-2019
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

350.00 zł Masaż antycellulitowy bańką chińską

Termin: 30.11.2019 lub do uzgodnienia
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

590.00 zł Makijaże z elementami wizażu - DZIENNY - WIECZOROWY - ŚLUBNY

Termin: do uzgodnienia z trenerem
Czas trwania: 40 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

250.00 zł Intensywny kurs podstaw makijażu

Termin: 30.11.2019
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

400.00 zł MASAŻ RELAKSACYJNY z elementami aromaterapii

Termin: 14.12.2019
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

400.00 zł MASAŻ PAŁECZKAMI i MIOTEŁKAMI BAMBUSOWYMI

Termin: 2019-12-20 lub do uzgodnienia z trenerem
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Godło RP