Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. realizacji i rozliczeń projektów

2021-02-19

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferą pracę oraz partnerskie podejście, chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas:   www.teb.pl      www.edicon.pl

Obecnie w spółce TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REALIZACJI I ROZLICZEŃ PROJEKTÓW

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektów, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania
  • kontrola wydatkowania środków projektowych
  • współpraca z zespołem projektowym, działem księgowości oraz kadr i płac, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami wdrażającymi projekty unijne
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, praca w systemie SL2014)
  • udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty
  • monitoring realizacji wskaźników

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z Unii Europejskiej
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych
    z EFS
  • skrupulatność
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami zaangażowanymi
    w realizację projektów
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Godło RP