Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

2019-08-13

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferą pracę oraz partnerskie podejście, chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas:   www.teb.pl      www.edicon.pl

Obecnie w spółce TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • obsługa administracyjna egzekucji komorniczych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie
  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia
  • rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • sporządzanie zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów ZUS i prawa podatkowego
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość obsługi systemu SAP w zakresie kadr i płac
  • umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy i zaangażowanie w powierzone zadania
  • wysokie zdolności interpersonalne

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Godło RP