Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

2019-08-29

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferą pracę oraz partnerskie podejście, chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas:   www.teb.pl      www.edicon.pl

Obecnie w spółce TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • sporządzanie planów oraz prognoz finansowych
  • monitorowanie realizacji planów jednostek organizacyjnych
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby zarządcze
  • udział w doskonaleniu narzędzi raportowania oraz pomoc we wdrażaniu usprawnień
  • współpraca z innymi działami w zakresie wspierania bieżącej działalności spółki

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze analiz finansowych, controllingu (preferowane w spółce o rozproszonej strukturze organizacyjnej)
  • zaawansowana oraz praktyczna znajomość MS Excel (znajomość VBA mile widziana)
  • umiejętność interpretacji danych finansowych i wyciągania syntetycznych wniosków
  • mile widziane doświadczenie w pracy z MS Access i systemem CRM
  • znajomość systemów ERP (np. SAP)
  • wysokie zdolności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Godło RP