Aktualne oferty pracy

PRACOWNIK SEKRETARIATU SZKOŁY

2019-10-15

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferą pracę oraz partnerskie podejście, chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas:   www.teb.pl      www.edicon.pl

Obecnie w spółce TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn, Rzeszów, Legnica, Opole, Płock

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów edukacyjnych oferowanych przez TEB Edukacja (realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych)
  • kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • wykonywanie czynności biurowo-administracyjnych w tym prowadzenie dokumentacji szkolnej i kursowej
  • badanie potrzeb Klientów oraz dokonywanie doboru właściwej oferty
  • nawiązywanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie działań marketingowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dobre umiejętności organizacyjne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • znajomość programów MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub CRM
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2 moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Godło RP