Technik farmaceutyczny III

Technik farmaceutyczny IV

Terapeuta zajęciowy II

Technik masażysta IV

Higienistka stomatologiczna IV

Technik elektroradiolog IV

Technik masażysta II

02 mar

8:00-12:00

Świadczenia farmaceutyczne A.B.

s.10

8:00-12:00

Analiza produktów leczniczych i wyrobów medycznych A.S

s.9

8:00-12:00

Planowanie i organizowanie terapii zajęciowej M.T.

s.4

8:00-12:00

Masaż I.D.

Kantaka 6 TEB1

8:00-12:00

Zasady i techniki pracy w gabinecie stomatologicznym E.D.

s.5


8:00-12:00

Diagnostyka i terapia w elektroradiologii P.B. (zajęcia w tygodniu w szpitalu)

8:00-12:00

MASAŻ M.O.

s.8

12:00-15:50

Analiza produktów leczniczych i wyrobów medycznych A.S

s.10

12:00-15:50

Organizacja ochrony zdrowia A.O.

s.9

12:00-15:50

Planowanie i organizowanie terapii zajęciowej M.T.

s.4

12:00-15:50

Masaż I.D.

Kantaka 6 TEB1

12:00-15:50

Anatomia i fizjologia E.D.

s.5

12:00-15:50

Diagnostyka i terapia w elektroradiologii P.B. (zajęcia w tygodniu w szpitalu)

12:00-15:50

ANATOMIA Z FIZJOLOGIĄ H.K.

s.8

03 mar

9:00-12:00

Technika sporządzania leków J.Ś. s.10

8:00-12:00

Analiza produktów leczniczych i wyrobów medycznych A.S.

s.9

8:00-12:00

Podstawy terapii zajęciowej K.O.

s.4

8:00-12:00

Masaż I.D.

Kantaka 6 TEB1

8:00-12:00

Działalność profilaktyczno-lecznicza higienistki stomatologicznej J.K. s.5

8:00-12:00

Diagnostyka i terapia w elektroradiologii M.W.

s.7


8:00-12:00

MASAŻ M.O.

s.8

12:00-15:50

Technika sporządzania leków J.Ś.

s.10

12:00-15:50

Świadczenia farmaceutyczne I.G.

s.9

12:00-15:50

Podstawy terapii zajęciowej K.O.

s.4

12:00-15:50

Masaż I.D.

Kantaka 6 TEB1

12:00-15:50

Działalność profilaktyczno-lecznicza higienistki stomatologicznej J.K.

s.5



12:00-15:50

Diagnostyka i terapia w elektroradiologii M.W.

s.7


12:00-16:45

TEORIA MASAZU M.O.

s.8




Asystentka stomatologiczna II

Technik usług kosmetycznych II

Technik usług kosmetycznych IV

Technik administracji IV

Technik administracji II

Rejestratorka medyczna

Semilac

02 mar

8:00-12:00

ASYSTOWANIE W IMPLANTOLOGII D.W.

s.6

8:00-12:00

ZABIEGI GR I. J.K.

s.2

8:00-12:00

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA I UPIĘKSZAJĄCA DŁONI STÓP I CIAŁA J.M. Kantaka 6 s.37

8:00-12:00

WYKONYWANIE PRAC BIUROWYCH D.P.

Kantaka 6 s.54

8:00-12:00

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA B.J. Kantaka 6 s.17

8:00-12:00

ORGANIZACJA PRACY REJESTRACJI Z ELEMENTAMI ETYKI ZAWODOWEJ H.K.

s.11


12:00-15:50

ASYSTOWANIE LEKARZOWI DENTYSCIE D.W.

s.6


12:00-15:50

ZABIEGI GR I. J.K.

s.2

12:00-15:50

JĘZYK ANGIELSKI Ż.M.

Kantaka 6 s.37

12:00-15:50

PRAWO CYWILNE B.J.

Kantaka 6 s.15

12:00-15:50

WYKONYWANIE PRAC BIUROWYCH D.P.

Kantaka 6 s.54

12:00-15:50

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA M.O

s.11


03 mar

8:00-12:00 ASYSTOWANIE LEKARZOWI DENTYSCIE D.W

s.6

8:00-12:00

ZABIEGI GR. II J.M.

s.2


8:00-12:00

JĘZYK ANGIELSKI Ż.M.

Kantaka 6 s.15

8:00-12:00

PRAWO ADMINISTRACYJNE E.G.

Kantaka 6 s.17

8:00-12:00

ORGANIZACJA I EKONOMIA ZDROWIA P.S.

s.11

8:00-15:50

Kantaka 6 TEB2

12:00-16:45

PROPEDEUTYKA STOMATOLOGICZNA D.W.

s.6

12:00-15:50

ZABIEGI GR. II J.M.

s.2


12:00-15:50

POSTĘPOWANIE W ADMINISTRACJI E.G.

Kantaka 6 s.15

12:00-15:50

JĘZYK ANGIELSKI Ż.M.

Kantaka 6 s.17

12:00-15:50

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA P.S.

s.11










Technik farmaceutyczny III

Technik farmaceutyczny IV

Terapeuta zajęciowy II

Technik masażysta IV

Higienistka stomatologiczna IV

Technik usług kosmetycznych II

01 mar

14:20-19:50

Świadczenia farmaceutyczne A.B.

s.10

15:05-19:00

Organizacja ochrony zdrowia A.O.

s.9

14:20-19:50

Podstawy terapii zajęciowej M.T.

s.4

15:05-19:00

Teoria masażu I.D.

s.8


15:05-19:00

Język migowy L.G.

s.5

15:50-19:50

ZABIEGI J.K.

s.2