Technik farmaceutyczny III

Technik farmaceutyczny IV

Terapeuta zajęciowy II

Technik masażysta IV

Higienistka stomatologiczna IV

Technik elektroradiolog IV

Opiekun medyczny II

25 maj


8:00-12:00(5h)

Analiza produktów leczniczych i wyrobów medycznych A.S.

s.9


8:00-12:00(5h)

Masaż I.D.

s.8


8:00-12:00(5h)

Anatomia i fijzologia M.O.

s.7

8:00-12:00

Podstawy przedsiębiorczości J.N.

s.4


12:00-15:50(5h)

Analiza produktów leczniczych i wyrobów medycznych A.S s.9

12:00-15:50

Anatomia i fizjologia H.K.

s.4

12:00-15:50(5h)

Masaż I.D.

s.8


12:00-15:50(5h)

Anatomia i fijzologia M.O.

s.7


26 maj

9:00-12:00 (5h) Technika sporządzania leków J.Ś.

s.10


8:00-12:00(5h)

Anatomia i fizjologia H.K.

s.4

8:00-12:00

Anatomia z fizjologią I.D.

s.8

8:00-12:00(5h)

Działalność profilaktyczno-lecznicza higienistki stomatologicznej J.K. s.5

8:00-12:00(5h)

Diagnostyka obrazowa K.Cz.

s.7


12:00-15:50

Technika sporządzania leków J.Ś.

s.10


12:00-15:50

Działalność gospodarcza w ochronie zdrowia B.J.

s.4

12:00-15:50

Teoria masażu I.D.

s.8

12:00-15:50(5h)

Działalność profilaktyczno-lecznicza higienistki stomatologicznej J.K.

s.5








Technik sterylizacji medycznej

Technik weterynarii II

Technik masażysta II

Asystentka stomatologiczna II

Technik usług kosmetycznych II

Technik usług kosmetycznych IV

Technik administracji IV

Technik administracji II

25 maj

8:00-12:00(5h)

Podstawy przedsiębiorczości J.N.

s.4





8:00-12:00

PODSTAWY ANATOMICZNO-DERMATOLOGICZNE H.K.

s.6

8:00-12:00

ZABIEGI J.M.

s.2

8:00-12:00

Wykonywanie prac biurowych D.P. Kantaka 6 s.54






12:00-15:50

ZABIEGI GR. II A.M.

s.2




26 maj




10:00-14:00

Kompetencje personalne i społeczne B.T.

s.6

8:00-12:00

Podstawy przedsiębiorczości J.N.

s.9

8:00-12:00

Podstawy przedsiębiorczości J.N.

s.9

8:00-12:00

ZABIEGI GR. II A.M.

s.2

8:00-12:00

Wellnes &SPA J.M.

Kantaka 6 s.37

8:00-12:00

POSTĘPOWANIE W ADMINISTRACJI E.G.

Kantaka 6 s.15

8:00-12:00

ZARZĄDZANIE BIUREM B.J.

Kantaka 6 s.17



12:00-15:50

JĘZYK MIGOWY L.G.

s.9

12:00-15:50

JĘZYK MIGOWY L.G.

s.9

12:00-15:50

ZABIEGI GR. II A.M.

s.2

12:00-15:50

Wellnes &SPA J.M.

Kantaka 6 s.37



12:00-15:50

POSTĘPOWANIE W ADMINISTRACJI E.G.

Kantaka 6 s.15










Grafika komputerowa

Semilac

8:00-12:00

Grafika wektorowa M.Ł

s.11


12:00-15:50 Podstawy DTP

s.11


8:00-12:00 Podstawy DTP

s.11

8:00-12:00

TEB2 Kantaka 6

12:00-15:50 Systemy CMS

s.11

12:00-15:50

TEB2 Kantaka 6











25

Maj








26 maj












Technik farmaceutyczny III

Technik masażysta IV

Higienistka stomatologiczna IV

Technik usług kosmetycznych II

24 maj

15:50-19:50

Technologia postaci leków A.B.

s.10

15:50-19:50

Masaż I.D.

s.8


15:50-19:50(5h)

Działalność profilaktyczno-lecznicza higienistki stomatologicznej J.K.

s.5

15:50-19:50

ZABIEGI GR I. J.K.

s.2