Słuchacze i absolwenci o nas

Rafał Jachimowski - absolwent kierunku Opiekun medyczny  

Po skończeniu nauki w kierunku Opiekun Medyczny nie zdążyłem otrzymać jeszcze dyplomu, a już dostałem propozycję pracy w tym zawodzie. Tak dobrze uczą ps: pracuję do dziś i bardzo sobie chwalę.

Czytaj więcej

Anna Frączek - słuchaczka na kierunku Opiekun medyczny w Bielsko-Białej  

„W szkole TEB Edukacja uczestniczę w zajęciach, mających przygotować mnie do roli opiekuna medycznego. Panie prowadzące zajęcia w większości są pielęgniarkami z dużym stażem, które w najefektywniejszy sposób przekazują swoje wieloletnie doświadczenie w kontaktach z pacjentami oraz sposobach udogodnienia umierającym i cierpiącym ostatnich chwil życia.” 

Czytaj więcej

Sylwia Trocewicz - słuchaczka na kierunku Asystent osoby niepełnosprawnej we Wrocławiu  

„Asystent osoby niepełnosprawnej - ponieważ nie jest mi obojętny los osób niepełnosprawnych oraz chcę wiedzieć w jaki sposób im pomóc w przełamywaniu barier psychologicznych, społecznych, a także komunikacyjnych i architektonicznych.”

Natalia Malcharek - uczennica Technikum w Tychach  

„Technik weterynarii - po co się rozpisywać, skoro wszystko jest tak oczywiste? Zwierzęta, to coś co kocham i wiem, że ten kierunek spełni moje marzenia. Wybrałam TEB Edukacja Tychy ponieważ ta szkoła powala na kolana! Nauczyciele wspaniali, program nauczania jak najbardziej odpowiada, nigdy bym nie pomyślała, że ta szkoła to jednak coś więcej.. Moja siostra tam zawita już nie długo i mam nadzieję że na ten sam kierunek!”

Krzysztof Furmaniuk - absolwent kierunku Technik informatyk  

Absolwenci TEB Edukacja mają rację, gdy mówią: wysoka jakość kształcenia, zaangażowani wykładowcy, profesjonalne wyposażenie, możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów.

Nauka na kierunku Technik informatyk otworzyła mi drzwi do wspaniałej zawodowej przyszłości, tak jak otwiera wielu innym.

Czytaj więcej

Godło RP