TEB Lublin

Kursy - Lublin

Obecnie, żeby zabezpieczyć swoją zawodową przyszłość, trzeba nauczyć się bycia elastycznym. Jeden zawód to nierzadko za mało, a w trudnych na rynku czasach dobrze jest mieć dodatkową furtkę i być przygotowanym do pracy w innym lub nawet w innej branży. Żeby zdobyć niezbędne do tego kwalifikacje, można zapisać się na dodatkowe studia, ale rzetelną wiedzę otrzymać można również i na profesjonalnych kursach i szkoleniach, np. tych organizowanych przez TEB Edukacja w różnych miastach w Polsce.

Kursy Lublin to zajęcia dla wszystkich tych osób, które chcą związać się głównie z branżą kosmetyczną lub szukać pracy w gabinetach stomatologicznych, ale oferta TEB regularnie się poszerza i zainteresowani praktycznie bez ograniczeń i bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów mogą zdobywać kwalifikacje do pracy w nowym zawodzie.

W zależności od wybranego kursu, program zajęć rozpisany jest na kilka lub nawet kilkadziesiąt godzin, a zajęcia odbywają się w weekendy albo popołudniami w dni powszednie. Droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia można zapisać się tak samo w sekretariacie TEB w konkretnym mieście lub przez internet. W ramach zajęć kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, zaś po ich zakończeniu wydawane są certyfikaty TEB wraz z pismem MEN. Warto o ich posiadaniu wspomnieć w swoim CV, tym bardziej że na zajęciach zdobywa się nie tylko wiedzę czysto teoretyczną, ale i praktyczną i wykorzystuje się ją od razu w części warsztatowej każdego z kursów.

Warto zainwestować się ofertą TEB Edukacja, zainwestować w swoją przyszłość, nakierować swoją karierę zawodową na zupełnie nowe tory lub po prostu wzbogacić swoją wiedzę, bo, oprócz tego, że uczą, kursy to również interesujące zajęcia.

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

160.00 zł Work site - masaż na krześle

Termin: 2017-11-22
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

290.00 zł Masaż Shantala

Termin: 2017-11-27
Czas trwania: 8 h lekcyjnych
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

190.00 zł Makijaż ślubny

Termin: 2017-11-23
Czas trwania: 6 h lekcyjnych
Czytaj więcej

120.00 zł Eksfoliacja kwasami w kosmetyce

Termin: 2017-11-27
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

180.00 zł Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Termin: 2017-11-29
Czas trwania: 5 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Inne:

155.00 zł Obsługa kasy fiskalnej

Termin: 2017-12-07,08
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Godło RP